MIREX II to renomowany producent pokrowców samochodowych.
Kontakt
MIREX II
Mirosława Zielińska
Malachin, ul. Główna 6
89-650 Czersk

tel. (52) 395 3251
tel./fax. (52) 395 3252
tel. kom. 500 81 12 13
e-mail: biuro@pokrowce.net
Konto:
BS Czersk 64 8147 0002 0000 1166 2000 0010

Pokrowce samochodowe — produkty Mirex II

Mirex II jako renomowany producent pokrowców samochodowych dostarcza wyroby najwyższej jakości. Staramy się, aby nasi klienci zawsze mieli bogaty wybór. Wytwarzamy pokrowce samochodowe z różnych materiałów, w wielu wzorach i rozmiarach. Zapewniamy Państwu fachową opiekę. Nasi pracownicy to osoby o dużej wiedzy i bogatym doświadczeniu zawodowym, które znają się na wykonywanej pracy. Dzięki temu pomogą Państwo znaleźć wymarzone pokrowce samochodowe, dopasować je do modelu auta i osobistych preferencji. Wszystko po to, aby jazda była przyjemna i komfortowa, zarówno dla kierowcy, jak i dla jego pasażerów.


Nasza oferta pokrowców


W ofercie mamy między innymi pokrowce samochodowe klasyczne, pokrowce tuningowe, ekskluzywne pokrycia foteli samochodowych, a także pokrowce samochodowe z haftem:


  • pokrowce Classicpokrowce samochodowe klasyczne to stonowane pokrycia siedzeń wykonane z materiałów stosowanych w produkcji foteli. Są to zarówno tkaniny, dzianiny jak i welury. Charakteryzują się wysoką wytrzymałością na zużycie.
  • pokrowce Tuning — pokrowce tuningowe to pokrycia foteli dla osób, które chcą mieć wyróżniający się samochód. Dodają polotu wnętrzu samochodu. 
  • pokrowce Exclusivepokrowce samochodowe ekskluzywne to pokrycia foteli wykonane z eko-skóry i alkantary. Dają niesamowity efekt wizualny. 
  • haft na pokrowcach — na wszystkich pokrowcach samochodowych można wyszyć dowolny napis lub grafikę. Koszt już od 10 złotych za sztukę!

Zachęcamy do sprawdzenia naszych poszczególnych pokrowców samochodowych i zamówienia własnych.

© 2019 r. MIREX II
Polityka prywatnosci